Únor 2013

VEPŘOVÉ MASO Z PLEMENE MANGALICA

28. února 2013 v 13:30 | ocg
Mangalica je plemeno prasat pocházejících z Rakousko - Uherska. Plemeno se vyznačuje vlnitou srstí, která mu umožňuje pást se venku i v zimě. Jeho sádlo obsahuje velké množství tzv. dobrého cholesterolu. Celé Maďarsko vyprodukuje pouze 60 000 kusů tohoto plemene. Prase je tak oblíbené že mu pořádají každoročně festival www.mangalicafesztival.huČerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.