AKCE: Svatomartinská husa 4 - 7 kg, Čechy

22. října 2012 v 9:33 | ocg

Blíží se svátek svatého Martina (11.11.) a s ním každoroční bujaré veselí, pivo, víno a samozřejmě svatomartinská husa na nespočet způsobů. OCG vám přináší domácí husu ze soukromé farmy, hmotnost 5,5-7 kg. Inspiraci, jak husu upravit, naleznete například v našem video receptu. Husu doporučujeme zapíjet kvalitním vínem.

Dobrou chuť a vše nejlepší Martinům!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.