Říjen 2012

BLÍŽÍ SE ČAS VÁNOC - nabízíme Vám domácí vánoční pečivo

26. října 2012 v 20:39 | ocg


Tradiční domácí vánoční cukroví připravujeme dle klasických receptur z velmi kvalitních surovin a bez použití levných náhražek. Rozdíl mezi běžným cukrovím, kupovaným cukrovím a našim vánočním cukrovím poznáte na 100%. V našem vánočním cukroví naleznete výhradně kvalitní máslo, pravé kakao a vybrané druhy čokolády s vysokým obsahem kakaa.

Domácí vánoční cukroví pečeme a připravujeme sami. Pouze pro omezený počet zájemců.
Cena za 1 kg je 550,-Kč bez DPH 14%

AKCE: Svatomartinská husa 4 - 7 kg, Čechy

22. října 2012 v 9:33 | ocg

Blíží se svátek svatého Martina (11.11.) a s ním každoroční bujaré veselí, pivo, víno a samozřejmě svatomartinská husa na nespočet způsobů. OCG vám přináší domácí husu ze soukromé farmy, hmotnost 5,5-7 kg. Inspiraci, jak husu upravit, naleznete například v našem video receptu. Husu doporučujeme zapíjet kvalitním vínem.

Dobrou chuť a vše nejlepší Martinům!


Lovecká sezona začíná

16. října 2012 v 19:53 | ocg
A máme to opět tady !
Myslivci vyčistili laufy a vyrazili do lesa.
A to co tam potkají, na eshop nám nandají

Chlazené dančí maso nakoupíte zde


SIRUPY

15. října 2012 v 17:23 | ocg


Připravili jsme pro Vás nové zboží

Všechny sirupy jsou vhodné jako poleva, dochucovadlo a nebo sladidlo. Jsou součástí každého dobrého baru pro výrobu koktejlů.

Granátové jablko - Granátová jablka obsahují cca 77 % vody, vápník, fosfor, železo, hořčík, velké množství sodíku, draslíku, cukrů, organické kyseliny (zejména kyselinu citrónovou), z vitamínů jsou významně zastoupeny vitamín B (B1, B2 a B3) a C, v menší míře pak i vitamín A ve formě provitamínu (karotenoidů); obsahují také 6 esenciálních a 9 neesenciálních aminokyselin.Obsahem hořčíku, draslíku a sodíku je šťáva granátovníku vhodná pro sportovce, těžce pracující osoby

Datle - Datle je druh ovoce, který roste na datlovníku pravém. Jedná se tmavě hnědé oválné plody dlouhé 3 až 7 cm a široké 2 až 3 cm, které jsou charakteristické nízkým obsahem vody a naopak až ze 70 % tvořeny sacharidy. Datle jsou bohatým a významným zdrojem draslíku, chlóru, železa a vitamínů B.(1)(2) Jedná se o bohatý a rychlý energetický zdroj pro lidský organismus.

Moruše - Plody moruše se tvarem velmi podobají ostružině. Jedná se o plodenství drobných peckoviček na společném dužnatém vřetenu. Souplodí jsou tmavě fialová anebo bílá v případě druhuMoruše bílá ("Morus alba"). Moruše s tmavým zabarvením obsahují významné množství léčivého resveratrolu.

Carob - česky svatojánský chléb. Plody (struky) rohovníku se pod názvem karob používají v potravinářství a ve Středomoří i ke krmení dobytka. Mají nasládlou chuť, neobsahují kofein ani jiné psychoaktivní látky a často se používají jako hypoalergenická náhrada mouky při bezlepkové dietě a ke kojenecké výživě. Slouží též jako náhrada kakaa v zákuscích a zmrzlinách. Konzumuje se plod bez zrníček.
Semena se ve středomoří používala v minulosti jako závaží. Z hmotnosti semen tohoto stromu byla odvozena jednotka hmotnosti, ve které se udává hmotnost drahých kamenů, klíčová pro jejich ocenění. Semena v arabštině dostala jméno "kharrub", v řečtině "karation" z čehož vznikl i český název "Karát".

Všechny sirupy můžete objednat www.jehnecimaso.cz

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.