Dárkové poukazy na odběr zboží - darujte pod stromeček pořádnou flákotu!

14. prosince 2011 v 8:26 | ocg
V případě zájmu o dárkový poukaz nám prosím napište (ocg@ocg.cz, předmět Dárkový poukaz), v jaké hodnotě si poukaz přejete objednat. Na tuto částku Vám bude vystavena faktura k proplacení. Na základě její úhrady Vám bude zaslán e-mailem dárkový poukaz v požadované hodnotě, který si můžete vytisknout a předat dále.

Faktura za poukaz je splatná do 31.12.2011, poukaz je pak platný až do 31.8.2012. Více informací zde: http://www.jehnecimaso.cz/obchod/darkove-poukazy/

Vánocům zdar! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.