Prosinec 2011

PF 2012 - do nového roku s úsměvem a masem od nás!

30. prosince 2011 v 11:51 | ocg
Všem našim zákazníkům, fanouškům i návštěvníkům stránek, přejeme pevné zdraví, hodně štěstí a vždy plnou pusu čerstvého masa! Tým OCG.Dárkové poukazy na odběr zboží - darujte pod stromeček pořádnou flákotu!

14. prosince 2011 v 8:26 | ocg
V případě zájmu o dárkový poukaz nám prosím napište (ocg@ocg.cz, předmět Dárkový poukaz), v jaké hodnotě si poukaz přejete objednat. Na tuto částku Vám bude vystavena faktura k proplacení. Na základě její úhrady Vám bude zaslán e-mailem dárkový poukaz v požadované hodnotě, který si můžete vytisknout a předat dále.

Faktura za poukaz je splatná do 31.12.2011, poukaz je pak platný až do 31.8.2012. Více informací zde: http://www.jehnecimaso.cz/obchod/darkove-poukazy/

Vánocům zdar!
Pravá česká vinná klobása speciál - hurá, Vánoce jsou tady!

4. prosince 2011 v 16:32 | ocg
Vánoce se nezadržitelně blíží, proto i letos pro Vás máme oblíbenou vánoční pochoutku. Vinnou klobásu speciál připravujeme podle cca 100 let staré tradiční české receptury, z na hrubo mletého vepřového masa. Při výrobě vinných klobás používáme pouze kvalitní suroviny, proto jsou naše vinné klobásy tak oblíbené...

Právě teď, v předvánoční a vánoční čas, je ta správná doba na ochutnání lahodné české vinné klobásy.

Dobrou chuť!


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.