Listopad 2011

OBJEDNÁVEJTE: Limousine tele - masné francouzské plemeno, statut BIO

29. listopadu 2011 v 9:44 | ocg
Opět Vám přinášíme informace o dobytku, který nyní můžete v našem e-shopu koupit: Limousine tele - francouzské plemeno masného skotu s vynikající ba dokonce delikatesní chutí masa! Stáří 8 měsíců, oblast chovu ČR - Moravskoslezské Beskydy, statut BIO.

Prodej v našem e-shopu od 28.11.2011. K dispozici jen pár kusů Limousine telat, tak prosím objednávejte, ať na Vás zbyde :-)
Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.