Říjen 2011

Přijímáme objednávky na tradiční domácí vánoční cukroví - vlastní výroba!

30. října 2011 v 15:34 | ocg

Tradiční domácí vánoční cukroví připravujeme dle klasických receptur z velmi kvalitních surovin a bez použití levných náhražek. Rozdíl mezi běžným cukrovím, kupovaným cukrovím a našim vánočním cukrovím poznáte na 100%. V našem vánočním cukroví naleznete výhradně kvalitní máslo, pravé kakao a vybrané druhy čokolády s vysokým obsahem kakaa.

Domácí vánoční cukroví pečeme a připravujeme sami. Pouze pro omezený počet zájemců. 1 kg = 550,- Kč (bez DPH).Medovník original, Triumf, CheeseCake a Maraboo k vám domů až na stůl!

20. října 2011 v 9:52 | ocg
Obohatili jsme nabídku našich produktů o vynikající ručně vyráběné dorty. Pokud pečlivě spojíte med, ořechy, těsto, mléko, cukr a další ingredience, dle staroslovanské receptury, dostanete vynikající pravý Medovník original. V našem e-shopu nyní můžete koupit nejen jediný pravý Medovník, ale i další dorty - Triumf, CheeseCake a Maraboo.Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.