Přinášíme kompletní sortiment vybraných vín, destilátů a ovocných pálenek

18. září 2011 v 23:57 | ocg
Vinaři a milovníci dobrého vína snad ocení náš vinný sortiment. V naší nabídce naleznete jak bílé víno, červené víno a víno růžové, tak i portská vína a vína šumivá. Vybraná vína jsme rozšířili i o destiláty, především o kvalitní koňak a jemnou whisky.

Znalci kvalitní české pálenky jistě ocení i jemnou hruškovici, ořechovici s bylinami a slivovici. Výčet vín a destilátů uzavírá medovina - původní staroslovanský obřadní nápoj. Pro zobrazení informací o víně, kliknětě prosím myší na obrázek vybraného produktu.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.