Napsali o nás: Apetit (Září 2011) - seriál o mase - jehněčí maso

4. září 2011 v 13:12 | ocg
V zářijovém čísle kulinářského měsíčníku Apetit vyšel další díl miniseriálu o mase. Nyní přišlo na řadu jehněčí maso, které bylo vystaveno drobnohledu kuchaře Václava Friče, lektora Pražského kulinářského institutu a majitele restaurace, který se specializuje především na českou kuchyni.

"... nejlepší jehněčí vždycky dostanete od známého chovatele. Pokud nikoho takového ve svém okolí nemáte, sázkou na jistotu je web www.jehnecimaso.cz"


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.