Září 2011

Přinášíme kompletní sortiment vybraných vín, destilátů a ovocných pálenek

18. září 2011 v 23:57 | ocg
Vinaři a milovníci dobrého vína snad ocení náš vinný sortiment. V naší nabídce naleznete jak bílé víno, červené víno a víno růžové, tak i portská vína a vína šumivá. Vybraná vína jsme rozšířili i o destiláty, především o kvalitní koňak a jemnou whisky.

Znalci kvalitní české pálenky jistě ocení i jemnou hruškovici, ořechovici s bylinami a slivovici. Výčet vín a destilátů uzavírá medovina - původní staroslovanský obřadní nápoj. Pro zobrazení informací o víně, kliknětě prosím myší na obrázek vybraného produktu.Hlasujte pro náš e-shop v soutěži e-shop roku 2011

4. září 2011 v 16:00 | ocg
Do soutěže jsou zařazeny pouze e-shopy prodávající zboží českým zákazníkům. V ceně popularity hlasují uživatelé pomocí hlasovacího formuláře od 1. září do 30. září 2011. Vítězem ceny popularity se stane obchod s nejvíce hlasy od uživatelů.

>> Hlasovat můžete zde <<
Napsali o nás: Apetit (Září 2011) - seriál o mase - jehněčí maso

4. září 2011 v 13:12 | ocg
V zářijovém čísle kulinářského měsíčníku Apetit vyšel další díl miniseriálu o mase. Nyní přišlo na řadu jehněčí maso, které bylo vystaveno drobnohledu kuchaře Václava Friče, lektora Pražského kulinářského institutu a majitele restaurace, který se specializuje především na českou kuchyni.

"... nejlepší jehněčí vždycky dostanete od známého chovatele. Pokud nikoho takového ve svém okolí nemáte, sázkou na jistotu je web www.jehnecimaso.cz"Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.