Rozšíření sortimentu o drubeží delikatesy

18. července 2011 v 10:57 | ocg
Dnešním dnem jsme definitivně rozšířili sortiment drůbežího masa o vybrané delikatesy. V našem e-shopu nenajdete běžně dostupné kuřecí maso, ale jen vybrané labužnické kuřecí speciality. Jedná se zejména o čerstvá kukuřičná kuřátka (též označována jako baby kuřátka) chovaná na francouzských farmách, která jsou převážně živená kukuřičnou směsí. Ta způsobuje typicky nažloutlou barvu a křehkost masa. Dále nabízímee kuřecí prsa s křídlem supreme, která mají výraznou kuřecí chuť.

Nově naleznete v nabídce i holubí maso (holub plemenný, holubí prsíčka), kohoutí maso (kohout škubaný), křepelky Jumbo a křepelčí prsíčka supreme (prso s křídlem) nebo husí a kachní játra Foie gras.

(Foie Gras jsou ztučnělá játra vodních ptáků, především hus a kachen, získaná překrmováním a omezením pohybu ptáka. Foie gras jsou považována v západní Evropě za delikatesu, pocházejí z Francie, kde je chráněn způsob výroby i konzumace jako národní kulturní památka.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.