První letošní med - MED květový - soukromé včelařství, kraj Vysočina

1. července 2011 v 11:27 | ocg
Květový med je přírodní koncentrát nektaru z květů rostlin, v převážné většině léčivých. Med je snadno stravitelný díky obsahu jednoduchých cukrů glukózy a fruktózy. Obsahuje pilová zrna různých rostlin, které obohacují med o významné přírodní látky s povzbuzujícími účinky - rostlinné hormony, éterické oleje, aromatické látky, apod. Květový med skladujeme v suchých prostorách při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti 70%.

Oblast: ČR, kraj Vysočina (Soukromé včelařství)
Složení: květy třešně, jablka, hrušky a hlohu
Balení:
sklenice
Hmotnost: 1 Kg

Květový med naleznete zde. (Trochu neobratně a dočasně mezi sýry, kvůli úpravám a rozšiřování našeho e-shopu.) 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.