Pozvánka na ADRENALIN CUP 2011 - 15. ročník extrémního závodu čtyřčlenných štafet

14. června 2011 v 21:00 | ocg
Za necelé dva týdny 25.6.2011 se v beskydské Ostravici rozjede jubilejní 15. ročník SMS.cz Adrenalin Cupu, extrémního závodu čtyřčlenných štafet, který bude letos po pěti letech opět pod hlavičkou mistrovství České republiky v extrémních sportech. Vítězný tým si tedy z Ostravice kromě věcných cen odveze navíc i titul mistra republiky.

Adrenalinového závodu se zúčastní i česká sportovní elita - Kraus, Novotný, Koudelka, Kožíšek, Huříková i slovenská kajakářská hvězda Kaliská. Cateringový servis pro hosty a závodníky bude zajišťovat O.C.G. s.r.o., tedy my :-) Více informací o akci a doprovodných programech naleznete zde: www.adrenalincup.com

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.