Červen 2011

Aktualizovaný profil na síti Facebook = přidejte si nás (zpět) mězi oblíbené stránky!

26. června 2011 v 18:21 | ocg
Z důvodu změn a aktualizace našeho Facebook profilu, Vás žádáme o případné znovu připojení Vašeho Facebook profilu na naší stránku. Přidejte si nás prosím (zpět) mezi své oblíbené stránky.

Nyní jsme na nové adrese:
http://www.facebook.com/pages/MasoDomucz-JehneciMasocz-OCG/410814005216

Všem děkujeme!
Tým OCG

Co takhle hodit na gril poctivou českou klobásu?

19. června 2011 v 19:46 | ocg
Grilování je v plném proudu. Ze zahrádek to voní a majitelé grilů grilují snad vše, co se dá. Co takhle hodit na gril poctivou českou klobásu, jehněčí klobásky Merques nebo pikantní vepřové klobásky? Grilování zdar!


Pozvánka na ADRENALIN CUP 2011 - 15. ročník extrémního závodu čtyřčlenných štafet

14. června 2011 v 21:00 | ocg
Za necelé dva týdny 25.6.2011 se v beskydské Ostravici rozjede jubilejní 15. ročník SMS.cz Adrenalin Cupu, extrémního závodu čtyřčlenných štafet, který bude letos po pěti letech opět pod hlavičkou mistrovství České republiky v extrémních sportech. Vítězný tým si tedy z Ostravice kromě věcných cen odveze navíc i titul mistra republiky.

Adrenalinového závodu se zúčastní i česká sportovní elita - Kraus, Novotný, Koudelka, Kožíšek, Huříková i slovenská kajakářská hvězda Kaliská. Cateringový servis pro hosty a závodníky bude zajišťovat O.C.G. s.r.o., tedy my :-) Více informací o akci a doprovodných programech naleznete zde: www.adrenalincup.com


Poděkování společnosti O.C.G. s.r.o. v bulletinu mezinárodní anglické školy

2. června 2011 v 9:10 | ocg
Již nějaký čas podporujeme výuku biologie starších žáků na mezinárodní anglické škole v Praze, do které dodáváme studijní materiál, například plíce, srdce a oční bulvy.

The English International School, Prague
www.eisp.cz


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.