Velikonoční kůzlata k objednání = omezený počet kusů!

15. dubna 2011 v 9:49 | ocg

Dnešním dnem je možné klasickým způsobem přes náš e-shop objednávat velikonoční kůzlata. Letošní kůzlata jsou původem z Francie a jsou dodávána hluboce zmrazená (na přání lze dodat rozmrazená). Váha cca 7 Kg, vykuchaná, stažená z kůže a bez hlavy.

Česká kůzlata zatím pro svoji nízkou váhu nejsou k dispozici, neboť jsou ještě příliš malá a hubená. Prodávaná francouzská kůzlata dostanete o velikonocích běžně na talíř ve většině restaurací, které nabízí kůzlečí maso na velikonoce i během roku.

OBJEDNAT KŮZLE >>

Recept na kůzlečí maso najdete v našich video receptech zde.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.