Březen 2011

Připravili jsme tři nové recepty - kukuřičné kuřátko, kuřecí prsa supreme a holuba

15. března 2011 v 11:18 | ocg
Pečené kukuřičné kuřátko se zeleninou, Kuřecí prsa Supreme se smetanovým sosem nebo Holub s hráškovým pyré. To jsou tři recepty, které jsme pro vás připravili. Zkuste si podle receptů sami doma uvařit a dejte nám v komentářích pod recepty vědět, jak se vám to podařilo.


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.