Únor 2011

NOVIKA: výběrové salámy a klobásy s vysokým podílem masa

25. února 2011 v 11:23 | ocg
Novinkou v našem sortimentu ostatních masných produktů jsou výběrové salámy a klobásy s vysokým podílem masa. Dunajská klobása, Čorizo salám, Polický uherák, Cesare salám s vlašským ořechem a Parmeo salám s parmezánem, jsou masné výrobky trvanlivé (fermentované) a přirozěně bezlepkové. Obsah soli v každém výrobku je max. 4,2%. Produkty jsou vyrobeny v ČR.

>> zobrazit salámy a klobásy

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.