Leden 2011

Kotletky ze savých (mléčných) selátek

23. ledna 2011 v 14:38 | ocg
Labužníci a masožravci jásejte! Obohatili jsme naší nabídku masa o opravdovou specialitu - kotletky ze savých (mléčných) selátek. Jedná se o velmi jemné, netučné a šťavnaté maso z mléčných selátek. Cena je 260,- Kč / kg, balení po cca 1 kg. K dodání čerstvé chlazené nebo na přání zmrazené.


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.