Přijímáme objednávky na domácí vánoční cukroví!

6. prosince 2010 v 16:26 | ocg
Kvalitni-domaci-vanocni-cukrovi
Domácí vánoční cukroví připravujeme dle klasických receptur z velmi kvalitních surovin a bez použití levných náhražek.

Rozdíl mezi běžným cukrovím, kupovaným cukrovím a našim vánočním cukrovím poznáte na 100%. V našem vánočním cukroví naleznete výhradně kvalitní máslo, pravé kakao a vybrané druhy čokolády s vysokým obsahem kakaa.

Vánoční cukroví od OCG je pouze jednorázovým doplňkem sortimentu a pouze pro omezený počet zájemců. 1 kg vánočního cukroví prodáváme za 500,- Kč (s DPH).

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK JIŽ UZAVŘEN - DĚKUJEME VŠEM OBJEDNÁVAJÍCÍM

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.