Poděkování inzerentům ve formě videa od společnosti Google

19. prosince 2010 v 19:49 | ocg
Pro své marketingové aktivity jsme i my využili internetové textové PPC reklamy systému Google AdWords. Ke svému desátému výročí a jako poděkování všem svým inzerentům, připravil Google krátké a zábavné video, ve kterém se několikrát promítne i název stránek inzerenta. Video je opatřeno titulky a pro snadnější přehrávání jsme ho umístili na náš OCG YouTube video kanál, kde také naleznete i všechny naše video recepty ve vyšší kvalitě.

Díky Google a díky i všem našim zákazníkům, které jsme získali svou prezentací pomocí Google AdWords. Tým OCG.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.