Akční novinka v našem sortimentu: vinná klobása speciál

16. prosince 2010 v 9:58 | ocg
Vinná klobása speciál
Vepřové speciality, respektive sortiment s vepřovými specialitami, jsme rozšířili o další masitou lahůdku. Vedle vepřové grilovací klobásky naleznete i vinné klobásy speciál, které jsou připravované dle 100 let staré tradiční české receptury, z na hrubo mletého vepřového masa. Právě předvánoční a vánoční čas je ta správná doba na ochutnání lahodné vinné klobásy.

Dobrou chuť!

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.