Prosinec 2010

PF 2011 - do nového roku vykročte správnou nohou a masem od nás!

28. prosince 2010 v 23:52 | ocg
Všem zákazníkům, fanouškům i návštěvníkům našich stránek, přejeme pevné zdraví, silné nervy, trochu toho štěstí a spoustu chuti na čerstvé maso! Tým OCG.


Poděkování inzerentům ve formě videa od společnosti Google

19. prosince 2010 v 19:49 | ocg
Pro své marketingové aktivity jsme i my využili internetové textové PPC reklamy systému Google AdWords. Ke svému desátému výročí a jako poděkování všem svým inzerentům, připravil Google krátké a zábavné video, ve kterém se několikrát promítne i název stránek inzerenta. Video je opatřeno titulky a pro snadnější přehrávání jsme ho umístili na náš OCG YouTube video kanál, kde také naleznete i všechny naše video recepty ve vyšší kvalitě.

Díky Google a díky i všem našim zákazníkům, které jsme získali svou prezentací pomocí Google AdWords. Tým OCG.


Akční novinka v našem sortimentu: vinná klobása speciál

16. prosince 2010 v 9:58 | ocg
Vinná klobása speciál
Vepřové speciality, respektive sortiment s vepřovými specialitami, jsme rozšířili o další masitou lahůdku. Vedle vepřové grilovací klobásky naleznete i vinné klobásy speciál, které jsou připravované dle 100 let staré tradiční české receptury, z na hrubo mletého vepřového masa. Právě předvánoční a vánoční čas je ta správná doba na ochutnání lahodné vinné klobásy.

Dobrou chuť!


Přijímáme objednávky na domácí vánoční cukroví!

6. prosince 2010 v 16:26 | ocg
Kvalitni-domaci-vanocni-cukrovi
Domácí vánoční cukroví připravujeme dle klasických receptur z velmi kvalitních surovin a bez použití levných náhražek.

Rozdíl mezi běžným cukrovím, kupovaným cukrovím a našim vánočním cukrovím poznáte na 100%. V našem vánočním cukroví naleznete výhradně kvalitní máslo, pravé kakao a vybrané druhy čokolády s vysokým obsahem kakaa.

Vánoční cukroví od OCG je pouze jednorázovým doplňkem sortimentu a pouze pro omezený počet zájemců. 1 kg vánočního cukroví prodáváme za 500,- Kč (s DPH).

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK JIŽ UZAVŘEN - DĚKUJEME VŠEM OBJEDNÁVAJÍCÍM


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.