Listopad 2010

Tak nám začal první advent. Máte už vánoční cukroví?

29. listopadu 2010 v 12:32 | ocg
Vánoční cukroví: hrudky s irskou whisky
S prvním adventním týdnem je spjata kromě zapalování první svíčky na adventním věnci, také příprava vánočního cukroví. Dnes Vám přinášíme jednoduchý a efektní recept na vánoční cukroví. Kompletní recept s ingrediencemi, postupem a fotografiemi, naleznete na našich stránkách zde.


Jehněčí a kozí sýry a bio jogurty jsou dnešním dnem nedostupné. Dostupnost jaro 2011.

5. listopadu 2010 v 18:08 | ocg
Počínaje dnešním dnem jsou nedostupné veškeré ovčí a kozí sýry a ovčí jogurty. Toto zboží bio kvality se řadí mezi produkty sezónní, které je vždy k dispozici od jara do podzimu. Zjednodušeně řečeno, je dostupné pouze v období, kdy mají ovečky mléko, ze kterého se sýry a jogurty vyrábí. V našem případě se jedná o ručně vyráběné certifikované bio potraviny.

Za všechny Vaše objednávky sýrů a jogurtů během této sezóny děkujeme a těšíme se zase na jaro. O dostupnosti tohoto zboží vás budeme včas informovat. OCG.


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.