Srpen 2010

Blesková sleva na české jehněčí kotlety!

17. srpna 2010 v 19:01 | ocg
Akční cena! Nyní koupíte čerstvé české jehněčí kotlety za cenu 390,- Kč/Kg. Sleva platí až do odvolání nebo do vyprodání všech zásob. Koupit jehněčí kotlety můžete v našem e-shopu. Připomínáme také prázdninovou slevu -10% na veškeré kančí maso.
BIO kozí a ovčí sýry v našem e-Shopu

7. srpna 2010 v 9:30 | ocg
Milovníkům sýrů doručíme domácí ručně vyráběný kozí sýr nebo jemný ovčí sýr. Kozí a ovčí sýry jsou sezónní záležitostí a jejich dostupnost je omezena jen na pár měsíců v roce. Dodací lhůty můžou být díky sezónnosti delší. Veškeré námi prodávané ovčí a kozí sýry jsou certifikovány jako produkty ekologického zemědělství, tedy BIOpotraviny.

POZOR: Objednávky sýrů z našeho e-shopu přijímáme a uzavíráme vždy ve čtvrtek večer. Rozvoz a distribuce objednaných sýrů k zákazníkům je následující týden ve středu a ve čtvrtek! Proto pokud Vaše objednávka sýrů bude obsahovat i jiné produkty z našeho e-shopu, tak budou všechny položky doručeny následující týden ve středu nebo ve čtvrtek. Prosíme počítejte s tímto při výběru datumu pro doručení objednávky. Děkujeme.

BIO kozí a ovčí sýry
Certifikát produktů ekologického zemědělství

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.