Připravili jsme pro Vás autorský OCG blog!

6. července 2010 v 8:58 | ocg
Vedle našeho profilu na síti Facebook a YouTube video kanálu, jsme pro vás připravili autorský blog, na kterém budeme zveřejňovat informace, novinky, fotografie, články a zajímavosti ze společnosti OCG. Naleznete tu také odkazy na akční ceny a slevy jednotlivých produků.

Věříme, že se vám bude náš blog líbit. A aby vám nic neuniklo, můžete si v pravém menu dole na stránce zadat svou e-mailovou adresu a přihlásit se k odběru novinek z našeho blogu.

tým OCG

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama

Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.