Červenec 2010

Náš sortiment :-)

10. července 2010 v 2:35 | ocg
Cartoon náhled na sortiment e-Shopu Masodomu.cz


Červenec a srpen = SLEVA 10% na kančí maso!

7. července 2010 v 23:27 | ocg
Od 1.7. do 31.8. jsme pro vás připravili slevu 10% na veškeré kančí maso. Nová cena (po slevě) je vždy uvedana u každého produktu, kterého se sleva týká. Případná objednávka je počítána již s aktuální cenou po slevě. Dobrou chuť.


Je jehněčí maso zdravé?

7. července 2010 v 15:18 | ocg
Odpověď na tuto otázku je prostá - ANO je! Jehněčí maso obsahuje látky důležité pro vývoj a fungování lidského organismu. Je zdrojem snadno vstřebatelného železa, které přispívá krvetvorbě, metabolismu a také vývinu dětského mozku. Obsahuje také zinek, prospěšný pro růst, tvorbu spermií, zrak, chuť i čich, hojení ran a obranyschopnost. Jehněčí bílkoviny jsou díky skladbě esenciálních aminokyselin i díky svému množství v mase pro lidské tělo velmi přínosné. Vitaminy skupiny B napomáhají fyzické i psychické vitalitě, posilují zrak, kůži, podporují správnou funkci mozku i tvorbu červených krvinek. Jehněčí maso obsahuje vitaminy B1, B2, B3, B4, B6 a zejména vitamin B12. Jehněčí maso je také významným zdrojem vitamínu D, důležitého pro stavbu kostry. Jehlěčí maso koupíte v našem e-Shopu.


Připravili jsme pro Vás autorský OCG blog!

6. července 2010 v 8:58 | ocg
Vedle našeho profilu na síti Facebook a YouTube video kanálu, jsme pro vás připravili autorský blog, na kterém budeme zveřejňovat informace, novinky, fotografie, články a zajímavosti ze společnosti OCG. Naleznete tu také odkazy na akční ceny a slevy jednotlivých produků.

Věříme, že se vám bude náš blog líbit. A aby vám nic neuniklo, můžete si v pravém menu dole na stránce zadat svou e-mailovou adresu a přihlásit se k odběru novinek z našeho blogu.

tým OCG


Čerstvé maso z českých farem domů, firem i do restaurací

Prodáváme a rozvážíme čerstvé chlazené maso v kuchyňské úpravě do restaurací, firem a domácností. Na přání lze maso dodat i hluboce zmrazené. Orientujeme se především na Prahu a bezprostřední okolí.

Prodáváme čerstvé jehněčí maso z českých chovů a farem, dále telecí maso, vepřové maso, vepřové speciality (mléčná selátka, domácí jitrnice, jelita, tlačenky) a kuřecí speciality (baby kuřátka, kuřecí prsa supreme). Celoroční prodej zvěřiny. Nabídka sezónního zboží - bio ovčí sýry, kozí sýry, bio ovčí jogurty. Prodáváme také exotické maso, čerstvé ryby a plody moře, kvalitní vína a mraženou zeleninu.

Rozvoz objednávek domů i do zaměstnání.Pravidelné dodávky masa pro restaurace, firmy a domácnosti. Staňte se našimi fanoušky na sítích Facebook, YouTube a Blog.cz.